Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 12 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Adria Twin 600 SPT -mallin matkailuauto tarjoaa käytännöllisen ratkaisun kesän seikkailuihin. Tämä vähän ajettu ajoneuvo on dieselkäyttöinen ja harmaan sävyinen, mikä tekee siitä tyylikkään valinnan. Ajoneuvon Fiat 2,3 JTD 130 Multijet -moottori tarjoaa luotettavaa suorituskykyä, ja B-kortilla ajettava matkailuauto sopii erinomaisesti kesäisiin retkiin. Tilava sisätila mahdollistaa mukavan matkustamisen ja yöpymisen, ja ajoneuvon ominaisuudet tekevät siitä ihanteellisen valinnan arjen ja vapaa-ajan tarpeisiin. Jos tämä Adria Twin 600 SPT voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | TZV-994 |
| Vuosimalli | 2016 |
| Viimeisin katsastus | 26.1.2026 |
| Ajomäärä | 94000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Harmaa |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | Twin 600 SPT |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 9 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 7 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 4 henkilöä |
| Vuodepaikat | 2 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuauto |
Kysy tarkempia tietoja
Topi Kutvonen
Automyyjä FI | SV | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus kuluttaja-asiakkaille. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- KOHTUULLISESTI AJETTU SUOSIKKIRETKIS MUKAVILLA VARUSTEILLA!!
- Matkailuautoon mahdollisuus hankkia J. autoturva Caravan (1 vuosi / 20000 km tai 2 vuotta / 40000 km)
- Trumatic ilmakiertolämmitys
- Harmaavesisäiliön lämmitys
- Moottorin polttoainekäyttöinen lisälämmitin (ns. "WEBASTO / EBERI")
- Pöytäryhmä edessä ja kääntyvät Pilot kapteeninpenkit ohjaamossa
- Sivukeittiö keskellä oikealla
- Pesuallas
- Jääkaappi
- Pakastelokero
- Kasetti WC ja suihku keskellä vasemmalla
- Parivuode takana
- Pesuallas
- PLISE pimennysvekkiverhot ohjaamossa
- Kattoluukut
- Sähkörappu
- Multimedialaite ohjaamossa (sis. Peruutuskamera)
- Ilmastointi ohjaamossa
- Vakionopeudensäädin
- Vetokoukku (jarrullinen vetomassa max 2500 kg!)
- Sumuvalot eteen
- Polttoainetankki 120 litraa
- Metalliväri Iron Grey tummanharmaa
- 2x renkaat vanteineen (kesärenkaat aluvanteilla)
- Rekisteröity: 4:lle
- Nukkumapaikat: 2:lle
- Pituus: noin 600 cm
- Leveys: 205 cm
- Korkeus: 258 cm
- Omamassa: noin 2900 kg
- Kokonaismassa: 3500 kg
- Saa ajaa B-kortilla
- Retkeilyauto
- Keskuslämmitys
- Adria mallivuosi 2015 (Trafi-tietojen perusteella käyttöönotettu / ensirekisteröity 2/2016)
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 23.2.2016 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 23.2.2016 |
| Vetopainot | 750 kg / 2500 kg |
| Kuutiotilavuus | 2287 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 96 kw / 131 hv |
| CO₂-päästöt | 192 g / km |
| Kokonaismassa | 3500 kg |
| Omapaino | 2830 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Kistolantie 3, VANTAA
Tätä ajoneuvoa myy